سیستم های آب‌رسانی و دفع فاضلاب

Picture21

سیستم های آب‌رسانی و دفع فاضلاب

تعریف کلی:

با در نظر گرفتن این موضوع که تامین آب از نیازهای اساسی زندگی بشر امروز و صنایع است، در اختیار گذاشتن آب سرد یا گرم مصرفی در مواردی مانند آب شرب یا آب صنعتی به میزان لازم و فشار مناسب و همچنین دفع یا تصفیه فاضلاب حاصل از آن از دغدغه‌های مهندسین در پروژه‌های گوناگون می‌باشد. در این زمینه شرکت هورداد انرژی گستر با استفاده از دانش روز آماده ارائه خدمات می‌باشد.

۱۶۰۸۶۷۹۹۸۱۳_de91fcab40_o

 

انواع خدمات شرکت هورداد انرژی گستر در زمینه سیستم‌های آب‌رسانی و دفع فاضلاب:

  • طراحی و مشاوره سیستم‌های آب‌رسانی و دفع فاضلاب: طراحی دقیق یک سیستم آب‌رسانی موجبات در اختیار گذاشتن آب با فشار و دبی دقیق را در اختیار مصرف کننده را فراهم می‌آورد. همچنین طراحی صحیح سیستم دفع یا تصفیه فاضلاب امکان بوجود آمدن مخاطرات آسایش فردی، انسانی و زیست محیطی به کمترین میزان خود می‌رساند. شرکت هورداد انرژی گستر آمادگی دارد که در زمینه طراحی سیستم‌های لوله کشی آب رسانی خانگی و صنعتی، سیستم‌های دفع فاضلاب سبک و سنگین، سیستم‌های تصفیه فاضلاب و طراحی تلمبه خانه‌های مرکزی به ارائه خدمات مهندسی بپردازد.
  • اجرای سیستم‌های آب‌رسانی و دفع فاضلاب: الزام اجرای یک سیستم آب‌رسانی و دفع فاضلاب در کنار یک طراحی مهندسی از اولویت‌های یک پروژه است، حال آنکه اجرای سیستم‌ها باید با توجه به مبحث ۱۶ مقررات ملی ساختمان یا نشریات سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و همپنین احاطه کامل بر قوانین و استانداردهای بین المللی در کنار شناخت از متریال‌های موجود در بازار میسر باشد. علم درست از استانداردهای اجرایی و دانش مهندسی از اتلاف هزینه‌های زمانی و مالی بر پروژه جلوگیری می‌کند. شرکت هورداد انرژی گستر با تکیه بر دانش و توان مهندسین و تکنسین‌های خود آمادگی ارائه خدمات فنی در پروژه‌های اجرایی در زمینه سیستم‌های آب و فاضلاب و هچنین اجرای تصفیه خانه های خانگی و صنعتی را داراست.
  • نگهداری سیستم‌های تاسیسات آب‌رسانی: مقوله نگهداری در تلمبه خانه ها به دلیل وجود پمپ‌ها و تجهیزات دوار اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. در این زمینه شناخت و درک درست از رفتار تجهیزاتی مانند پمپ، آکومولاتور، انواع شیرالات، مخازن و مبدل‌های مورد استفاده و … جهت تعمیرات و نگهداری پمپ خانه‌ها بسیار مهم است. شرکت هورداد انرژی گستر با بهره گیری ار دانش مهندسین و نیروهای زبده فنی خود توانایی انجام پروژه‌های نگهداری تاسیسات تلمبه‌خانه‌ها و تصقفیه خانه ها را داراست.