منابع تغذیه بدون وقفه (UPS)

UPS1

منابع تغذیه بدون وقفه (UPS)

تعریف کلی:

استفاده از منابع تغذیه بدون وقفه به منظور ضمانت عملکرد صحیح یک سیستم و جلوگیری از حذف داده های ضروری در اثر نوسانات یا قطعی برق، امری اجتناب ناپذیر می باشد. با استفاده از این دستگاه ها می توان قابلیت های مهمی در بیمارستان ها و مراکز درمانی برای تجهیز دستگاه های حساس و حیاتی از جمله CT Scan، MRI، Angiography، اتاق های عمل و … ، در هتل ها و بانک ها به منظور ضمانت سرویس دهی به مشتری در زمان قطعی یا نوسانات برق و همچنین حفظ داده های ضروری، درکارگاه ها و کارخانجات به منظور جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه های صنعتی و حساس، در سیستم های امنیتی به منظور بالا بردن هر چه بیشتر قابلیت اطمینان، به وجود آورد. شرکت هورداد انرژی گستر با استفاده از تجربیات صنعتی و پایه علمی قوی متخصصان خود، در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های تحت UPS فعالیت می کند. این شرکت در نظر دارد با همکاری برندهای معتبر داخلی و خارجی از جمله GE، Socomec، Infosec بهترین خدمات را در این راستا ارائه دهد.

UPS3

سیستم های تحت تغذیه UPS:

شرکت هورداد انرژی گستر سیستم های تحت تغذیه UPS را به دسته کلی تقسیم بندی می کند:

  • سیستم های اداری و خانگی تحت تغذیه UPS: با در نظر گرفتن توان پایین تجهیزات مورد نیاز برای حفاظت از طریق UPS، این دسته UPSهای زیر KVA10 را در بر می گیرد. شرکت هورداد انرژی گستر با ارزیابی فنی سایت، نوع بار و میزان توان مورد نیاز، نوع UPS (Offline , Line-Interactive , Online) را مشخص کرده و مشاوره تخصصی خود را به مشتری ارائه می دهد.
  • سیستم های صنعتی تحت تغذیه UPS: به منظور تجهیز دستگاه های صنعتی با توانی بالاتر از KVA10، UPS های به اصطلاح صنعتی می توانند به عنوان راه حل در حفاظت سیستم های تحت پوشش مورد استفاده قرار گیرند. در اکثر موارد در توان های بالا، UPS های Online بهترین گزینه در تجهیز سایت صنعتی می باشند. شرکت هورداد انرژی گستر با استفاده از تجربه متخصصان خود مناسب ترین UPS را برای سایت های صنعتی پیشنهاد کرده و آمادگی نصب و راه اندازی کامل سیستم را دارد.