تهویه مطبوع

۳۲۰

تهویه مطبوع

با توجه به وضعیت اقلیم ایران و متفاوت بودن گستره آب و هوایی این سرزمین، اهمیت توجه به مبحث تهویه مطبوع به جهات آسایش حرارتی و رطوبتی در محیط تحت تهویه، مصارف انرژی تجهیزات تهویه مطبوع و انتخاب صحیح سیستم اهمیت صد چندان پیدا می‌کند. شرکت هورداد انرژی گستر با پشتوانه متخصصان خود آمادگی ارائه خدمات در زمینه‌های طراحی و مشاوره، اجرا، نگهداری و تامین تجهیزات سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع را دارد.

انواع خدمات شرکت هورداد انرژی گستر در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع:

  • طراحی و مشاوره سیستم‌های تهویه مطبوع: با توجه به گوناگونی اقلیمی ایران، طراحی صحیح و انتخاب تجهیزات مناسب جهت ایجاد آسایش حرارتی و به حداقل رساندن هزینه‌های انرژی، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. شرکت هورداد انرژی گستر این آمادگی را دارد که با یاری گرفتن از دانش و تجربه متخصصان خود در زمینه طراحی سیستم‌های تهویه مطبوع شامل طراحی پلن‌های تاسیساتی، طراحی رایزر دیاگرام‌ها، طراحی موتورخانه‌های مرکزی سرمایشی و گرمایشی، طراحی تجهیزات و سیستم‌های کنترل تاسیساتی و … همراه کارفرمایان محترم باشد.
  • اجرای سیستم‌های تهویه مطبوع: یک سیستم تهویه مطبوع به هر میزان که طراحی صحیح و مناسبی داشته باشد مادامی که به درستی و طبق ضوابط ملی و بین المللی اجرا نشده باشد، عملکرد صحیح آن در حاله‌ای از ابهام است. در این خصوص الزام رعایت مباحث مقررات ملی، نشریات سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و استانداردهای بین المللی غیر قابل انکار بوده و عدم رعایت آن‌ها موجب خسارت‌های جبران ناپذیری در مراحل اجرا و بهره برداری می شود. شرکت هورداد انرژی گستر با تکیه بر توانمندی‌ مهندسین و نیروهای اجرایی خود آمادگی ارائه خدمات در این زمینه را دارد.
  • تامین تجهیزات سیستم‌های تهویه مطبوع: الزام استفاده از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی دارای استانداردهای معتبر نظیر Eurovent و AHRI به جهت اطمینان از عملکرد صحیح و طول عمر مناسب اهمیت بالایی دارد. شرکت هورداد انرژی گستر با شناخت خوب از تولیدکنندگان جهانی و داخلی این تجهیزات و تعهد نسبت به کارفرمایان محترم در قبال عملکرد مناسب تجهیزات تهویه مطبوع توانایی تامین تجهیزات با کیفیت با بهترین قیمت را دارد.
  • نگهداری سیستم‌های تهویه مطبوع: حتی در صورت استفاده از برترین تجهیزات، طراحی درست و اجرای استاندارد عدم توجه به نگهداری در طول زمان موجب فرسودگی و تحمیل خسارت های جبران ناپذیری می شود. شرکت هورداد انرژی گستر با یاری متخصصان زبده خود آمادگی ارائه خدمات در زمینه نگهداری موتورخانه‌های مرکزی و تاسیسات تهویه مطبوع را دارد.

۵۷۲ed618dfaf1572d5a5bb61f1HVAC-Design-Sample-Image